streda 29. apríla 2015

Apartmány v Čiernej Hore


Ak hľadáte lacné a pritom dostatočne kvalitné ubytovanie v Čiernej Hore, potom zvoľte apartmány, ktoré sú väčšinovo veľmi dobre vybavené a poskytujú veľmi príjemné útočisko pre viacdenné pobyty pri mori.

Ubytovanie v apartmánoch za "babku"
Apartmánové domy zoženiete v rôznych vzdialenostiach od mora a už záleží na Vás, či chcete byť ubytovaní bližšie pri mori, avšak v rušnejších častiach letovísk alebo či dáte prednosť ubytovaniu ďalej od mora - vo väčšom pokoji. Pri výbere apartmánov v Čiernej Hore dbajte na to, aby cena za ubytovanie zodpovedala aj kvalite a vzdialenosti od mora, kritériám, od ktorých by sa mala cena za ubytovanie odvíjať. Keď samotní majitelia alebo cestovná kancelária požaduje veľké sumy za ubytovanie viac ako 500 m od mora a s minimálnym vybavením, potom toto nie je správnou voľbou. Vždy si dobre prečítajte informácie, ktoré sú k apartmánom k ​​dispozícii a riadne si prezrite priložené fotografie. Len tak si môžete zaistiť bezproblémový a predovšetkým spokojný pobyt.


Viac piesočnatých pláži so zamatovo jemným pieskom
Čierna Hora je malou krajinou a veľkých, veľa rušných letovísk je tu podstatne menej ako v susednom Chorvátsku. Nájdete tu však podstatne viac piesočnatých pláží, či už s hrubším alebo zamatovo jemným pieskom. Apartmány tak hľadajte aj podľa toho, aké pláže máte najradšej a čo očakávate od príslušných letovísk. Medzi tie najrušnejšie patria predovšetkým Budva, ktorá je turistickým centrom Čiernej Hory so širokou ponukou zábavy, dlhou promenádou plnou stánkov so suvenírmi, diskotékami, reštauráciami a najrôznejším občerstvením. Medzi väčšie letoviská patrí tiež Ulcinj, kde ubytovanie zoženiete buďto bližšie k historickému centru, pri malej pláži alebo naopak ďalej od centra pri 13 km dlhej "Velike plaže". Apartmány a penzióny v Ulcinji patria k jedným z najvyhľadávanejších v celej Čiernej Hore.

Medzi stredne rušné letoviská môžeme zaradiť Petrovac na Moru, Sutomore, Bar a ďalšie. Pokojnejší pobyt si naopak užijete napr. pri ubytovaní v malých letoviskách BokyKotorskej, kde však nenájdete široké pláže, ale menšie, skoro súkromné, plážičky či Ponty.
Vyberte si apartmány podľa svojich predstáv a užite si jedinečnú dovolenku v Čiernej Hore.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára