ŠpanielskoŠpanielske kráľovstvo, ako znie oficiálny názov krajiny, je jednou z krajín Pyrenejského polostrova, ktorého brehy sú obmývané predovšetkým Stredozemným morom. Kanárske ostrovy, ktoré ku Španielsku patria, sú obmývané vodami Atlantského oceánu.

Piesočnaté pláže na Španielskom pobreží

V Španielsku nájdete celý rad ubytovacích kapacít, ktoré Vám ponúkajú komfortné ubytovanie. Spolu s nádhernými piesočnatými plážami, ktoré v Španielsku navyše široké, vytvára úplne ideálne podmienky pre strávenie skvelej letnej dovolenky. Na plážach je Vám navyše k dispozícii maximálne možné vybavenie - lehátka so slnečníkmi, široká ponuka vodných a iných športov, občerstvenie, sprchy, prezliekarne, čo zaiste prispieva k spokojnosti turistov, ktorí pobrežie Španielska navštívia.

Počas letného pobytu v Španielsku môžete vyraziť na celý rad výletov. Pri dovolenkách na pobreží Costa Brava alebo Costa del Azahar jednoznačne odporúčame návštevu Barcelony, kde nájdete celý rad historických pamiatok. Jednou z dominánt mesta je Chrám Sagrada Familia ktorý je dielom slávneho architekta Antonia Gaudího.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára